Soutěž s Red Bullem a procestuj Evropu - Dívka s perlou - blog pro všechny milovníky života

středa 14. února 2018

Soutěž s Red Bullem a procestuj Evropu

Další ročník soutěže Can You Make It, kterou pořádá Red Bull, je opět v plném proudu. Kdo se chce ještě přihlásit, má do dnešní půlnoci poslední šanci, protože zítra již vypukne boj. O co ale vlastně jde? 

Red Bull CYMI

Can you make it? 

Zvládneš to? Zvládneš procestovat půlku Evropy jen za pomoci plechovek Red Bullu? A to je právě výzva pro tříčlenné soutěžní týmy, které mají za úkol natočit krátké video, v němž ukážou, proč by zrovna oni měli být vybráni. Následně musí pro své video získat co největší počet hlasů, aby se dostali do finále. Z finalistů porota vybere vítězné týmy, na než čeká týden plný dobrodružství - z jednoho z pěti startovacích míst (Madridu, Stockholmu, Budapešti, Manchesteru a Říma) se musí dopravit do Amsterdamu. Na začátku obdrží 24 plechovek, které jim slouží jako platidlo za jídlo, dopravu, ubytování apod. a zbytek je na nich. 

Více pravidel naleznete na webových stránkách soutěže.

Zní to jako super zábava, tak proč to nezkusit? Fíla se rozhodl, že do toho letos znovu půjde. Už před dvěma lety zkoušel spolu s kamarády štěstí a nechybělo málo, aby se vydali na cestu. Tentokrát s ním tým tvoří kamarádka Denča a její přítel Kája. Nezapomeňte jim držet palce a podpořit je, aby dostali šanci prožít neopakovatelné dobrodružství.

Za mě mají palec nahoru!

Neváhejte a hlasujte na následujícím odkazu pro tým FROZEN GODZILLAS!


Markét

Žádné komentáře:

Okomentovat