Fotokniha od Saal Digital - Dívka s perlou - blog pro všechny milovníky života

neděle 28. ledna 2018

Fotokniha od Saal Digital

Už dlouho jsem přemýšlela, že si vytvořím fotoknihu plnou snímků ze svých cest a výletů, ať už byly do zahraničí, nebo jsem se jen toulala po svém okolí. Vždycky se totiž najde něco, co zaujme mé oko a lze to zvěčnit na obrázku. Jaké štěstí, že se mi na začátku ledna naskytla příležitost vyzkoušet tento fotoprodukt od společnosti Saal Digital.


Recenze fotoknihy

Od Saal Digital jsem obdržela slevový kupón v hodnotě 900 Kč. Pojďte se se mnou podívat, jakou hezkou fotoknihu lze za takovou cenu pořídit.

Saal Designér

Než začnete fotoknihu tvořit, musíte si nainstalovat program Saal Designér. Všechna následující práce probíhá v něm, včetně objednávky.

Nejprve si zvolíte produkt, v mém případě jsem volila fotoknihu, a dále upřesníte jeho vlastnosti - například vazbu, velikost, materiál a povrch vnitřních stran. Když jste s výběrem hotovi, můžete se pustit do navrhování. Program je přehledný, snadno se v něm zorientujete. Já osobně si vždy cením možnosti práci si uložit a kdykoliv se k ní vrátit a to Saal Designér nabízí. Nemám ráda online editory, kde o své úsilí mohu snadno přijít.

Dále se mi na programu Saal Designér líbí, že máte při vytváření fotoknihy tři možnosti. První je prázdná šablona, kdy je vzhled fotoknihy čistě na Vás, naproti tomu stojí tzv. fotokniha v minutě, kdy pouze stačí vybrat fotografie a počítač je za Vás rozmístí na stránky, nebo můžete zvolit střední cestu a to automatické návrhy. Já jsem si vybrala prázdnou šablonu, abych mohla dát průchod své fantazii.


Moje fotokniha

Zvolila jsem si formát A5 (21x15 cm) s tvrdou lesklou vazbou bez vatování. Vnitřní stránky jsou vyhotoveny z matného fotopapíru. Tuto variantu mi poradil Fíla, protože je prý vhodnější pro fotografie z městského prostředí či s přírodní tematikou.

Vyhotovení a dodání bylo rychlejší, než jsem očekávala, což mě příjemně překvapilo. Necelý týden od objednávky jsem měla knihu doma. A práce je to kvalitní. Při jejím prohlížení Vás zaujmou syté barvy a také ostrost snímků. Prvotřní tisk je patrný na první pohled. Oceňuji rovněž pečlivé zabalení produktu, aby se mu při převozu nic nestalo.Doporučení

S produktem od Saal Digital jsem nadmíru spokojená, nemám co vytýkat, takže pokud se budete rozhodovat pro fotoknihu, doporučuji využít služeb této společnosti. Provedení je opravdu kvalitní, máte na výběr ze šesti různých formátů, možnost zvolit si šablonu, vkládat masky, rámečky nebo text a práce s programem je pohodlná.

Na závěr si však nedovolím opomenout poznámku k ceně. Porovnávala jsem ji na internetu a pravda je, že fotoknihu můžete pořídit levněji, ovšem myslím si, že ta kvalita opravdu stojí za to. K tomu si připočtěte dodací dobu, jsou opravdu rychlí (na to že kniha k Vám putuje až z Německa). Takže kdybych se měla v budoucnosti rozhodovat pro další fotoknihu, budu volit Saal Digital.

Markét

Žádné komentáře:

Okomentovat